ZCG MG-6

Aktualności


Sortowanie
środa, 31 maja 2023
Dzień Dziecka w Dzierżowie
Już w najbliższą sobotę zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska ekologicznego. Szczegóły poniżej:
Czytaj całość o: Dzień Dziecka w Dzierżowie»
poniedziałek, 22 maja 2023
Edukacyjna Majówka w Kłodawie

Warsztaty kreatywnego wykorzystania odpadów, na których można było wykonać maskotkę z nienoszonych już skarpetek, doniczkę z kartonika po mleku albo świecznik  z niepotrzebnego słoika, cieszyły się olbrzymim zainteresowaniem uczestników Kłodawskiej Majówki, która odbyła się 20 maja br. na błoniach w Kłodawie.

Czytaj całość o: Edukacyjna Majówka w Kłodawie »
wtorek, 16 maja 2023
Miniporadnik dla zarządców nieruchomości wielorodzinnych
Poniżej prezentujemy Miniporadnik dla zarządców nieruchomości wielorodzinnych zawierajacy wskazówki, które pomogą zmobilizować mieszkańców do segregacji odpadów komunalnych. Zachęcamy do wykorzystania plakatów dotyczących gospodarowania odpadami komunalnymi.   Opracowanie to stanowi element kampanii edukacyjno-informacyjnej pn. "Śmieci zeruj: ograniczaj, segreguj!", realizowanej przez Związek Celowy Gmin MG-6, dofinansowanej ze środków Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska...
Czytaj całość o: Miniporadnik dla zarządców nieruchomości wielorodzinnych»
wtorek, 9 maja 2023
Nieczynny PSZOK
Szanowni Państwo, informujemy, iż w dniu 20 maja 2023 r. (sobota) z przyczyn technicznych Punkt Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych (PSZOK) przy ul. Małyszyńskiej 180 w Gorzowie Wlkp. będzie nieczynny. Za utrudnienia przepraszamy.  
Czytaj całość o: Nieczynny PSZOK»
piątek, 5 maja 2023
Śmieci zeruj: ograniczaj, segreguj!
Śmieci zeruj: ograniczaj, segreguj! Po dużym sukcesie ubiegłorocznej kampanii edukacyjnej „Jestem, myślę, segreguję”, Związek Celowy Gmin MG-6 rozpoczął realizację nowego projektu dotyczącego właściwego postępowania z odpadami. W ramach projektu pn. „Śmieci zeruj: ograniczaj, segreguj!” powstaną ciekawe materiały edukacyjne, takie jak komiks czy książeczka z zadaniami oraz zorganizowane zostaną stoiska ekologiczne...
Czytaj całość o: Śmieci zeruj: ograniczaj, segreguj!»
piątek, 5 maja 2023
Święto Ulicy Teatralnej
Już jutro Święto Ulicy Teatralnej! Zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska w godzinach od 15.00 do 18.00.  Będzie to okazja do sprawdzenia i poszerzenia wiedzy w zakresie prawidłowej gospodarki odpadami komunalnymi.
Czytaj całość o: Święto Ulicy Teatralnej»
środa, 26 kwietnia 2023
Nieczynne Biuro Związku
Szanowni Państwo! Informujemy, iż dnia 02 maja 2023 roku (wtorek) Biuro Związku Celowego Gmin MG-6 będzie nieczynne. Za utrudnienia przepraszamy.  
Czytaj całość o: Nieczynne Biuro Związku»
środa, 19 kwietnia 2023
Zapraszamy na nasze stoisko ekologiczne
Imprezy plenerowe są świetną okazją do działań edukacyjnych w zakresie właściwego postępowania z odpadami. Dlatego już w najbliższą sobotę 22 kwietnia 2023 r. zapraszamy na nasze stoisko ekologiczne!   
Czytaj całość o: Zapraszamy na nasze stoisko ekologiczne»
poniedziałek, 17 kwietnia 2023
Świętuj z nami Dzień Ziemi!
Już w najbliższą sobotę tj. 22.04.2023 r.  będziemy obchodzić Dzień Ziemi. Z tej okazji, jako parter wydarzenia, zapraszamy do udziału w organizowanym przez Abrys Sp. z o.o. EKOfestonie 2023 r. czyli Ekofestiwalu online. Odbędzie się on w piątek  21 kwietnia 2023 r. w godzinach od  9.00 do 14.30. Festiwal będzie...
Czytaj całość o: Świętuj z nami Dzień Ziemi!»

Strefa klienta

BOK