ZCG MG-6

Aktualności


Sortowanie
czwartek, 20 stycznia 2022
Nieczystości ciekłe - obowiązki właściciela
Nie wszyscy właściciele nieruchomości wiedzą, iż do kompetencji Związku Celowego Gmin MG-6 należą zadania w zakresie zbiorowego zaopatrzenia w wodę i zbiorowego odprowadzania ścieków. To daje podstawę pracownikom Związku do prowadzenia kontroli mających na celu ustalenie, czy nieczystości ciekłe z nieruchomości  odprowadzane są zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa. Podczas czynności kontrolnych,...
Czytaj całość o: Nieczystości ciekłe - obowiązki właściciela»
wtorek, 4 stycznia 2022
Informacja o dniu wolnym dla pracowników Biura Związku
Szanowni Państwo! Informujemy, że w piątek 07.01.2022 r. Biuro Związku Celowego Gmin MG-6 będzie nieczynne. Dla pracowników będzie to dzień wolny w zamian za święto przypadające w sobotę 01.01.2022 r. Za utrudnienia przepraszamy!
Czytaj całość o: Informacja o dniu wolnym dla pracowników Biura Związku»
piątek, 31 grudnia 2021
Harmonogram odbioru choinek
Choinka powinna zostać przygotowana do odbioru w następujący sposób:      musi być pozbawiona doniczki, wszelkich lampek i ozdób, w tym wykonanych z tworzyw sztucznych, papieru, metalu, szkła, drzewko należy pociąć i wrzucić do pojemnika na bioodpady lub odstawić w jedno miejsce np. przy altanie śmietnikowej, bądź pojemnikach na odpady...
Czytaj całość o: Harmonogram odbioru choinek»
czwartek, 23 grudnia 2021
Informacja o dniu wolnym dla pracowników Biura Związku
Szanowni Państwo! Informujemy, że w piątek 24.12.2021 r. (Wigilia) Biuro Związku Celowego Gmin MG-6 będzie nieczynne. Dla pracowników będzie to dzień wolny w zamian za święto przypadające w sobotę 25.12.2021 r. Za utrudnienia przepraszamy!
Czytaj całość o: Informacja o dniu wolnym dla pracowników Biura Związku»
wtorek, 21 grudnia 2021
Harmonogram odbioru odpadów komunalnych dla zabudowy jednorodzinnej i wielorodzinnej Gorzów Wlkp. SEKTOR III

Zabudowa jednorodzinna

Harmonogram odbioru odpadów komunalnych - GORZÓW WLKP. SEKTOR III (południowa część Gorzowa - osiedla: Staszica, Europejskie, Śródmieście, Zawarcie, Zakanale, Słoneczne, Wieprzyce)

Czytaj całość o: Harmonogram odbioru odpadów komunalnych dla zabudowy jednorodzinnej i wielorodzinnej Gorzów Wlkp. SEKTOR III»
wtorek, 21 grudnia 2021
Harmonogram odbioru odpadów komunalnych dla zabudowy jednorodzinnej i wielorodzinnej Gorzów Wlkp. SEKTOR II

Zabudowa jednorodzinna

Harmonogram odbioru odpadów komunalnych - GORZÓW WLKP. SEKTOR II (północna część Gorzowa - osiedla: Piaski, Manhattan, Górczyn, Dolinki)

Czytaj całość o: Harmonogram odbioru odpadów komunalnych dla zabudowy jednorodzinnej i wielorodzinnej Gorzów Wlkp. SEKTOR II»

Strefa klienta

BOK