ZCG MG-6

Kampanie edukacyjne

Od 2017 roku Związek Celowy Gmin MG-6 intensywnie realizuje działania edukacyjne, które niewątpliwie przyczyniają się do wzrostu świadomości ekologicznej mieszkańców Gorzowa Wielkopolskiego oraz gmin: Bogdaniec, Deszczno, Kłodawa, Lubiszyni Santok.

Jednak nasze działania kontrolne, jak i zgłoszenia operatorów dowodzą, że nie powinnismy zaprzestać działań edukacyjno-informacyjnych. Dlatego też dostrzegamy potrzebę dotarcia z wiedzą w zakresie prawidłowego segregowania odpadów komunalnych do mieszkańców Związku, którzy tej wiedzy nie posiedli lub jej nie stosują.

Nasze najbliższe  działania w tym zakresie powinny koncentrować  się na poprawie segregacji odpadów komunalnych, która wpłynie na jakość strumieni odpadów, co pozwoli na wypełnienie poziomów odzysku i recyklingu poszczególnych frakcji.

 

Działania edukacyjno-informacyjne Związku:

2022

 

2020

Kampania edukacyjna "Jestem, myślę, segreguję" https://www.zcg.net.pl/aktualnosci/357;podsumowanie-kampanii-edukacyjnej-

2019

"Jestem, myślę, segreguję - kampania edukacyjna Związku Celowego Gmin MG-6"  https://www.zcg.net.pl/aktualnosci/302;jestem-mysle-segreguje--kampania-edukacyjna-zwiazku-celowego-gmin-mg6

2017-2018

Kampania edukacyjna "Segregacja na piątkę"    https://www.zcg.net.pl/aktualnosci/261;podsumowanie-kampanii-edukacyjnej-

Strefa klienta

BOK