ZCG MG-6

Ograniczenie osobistych kontaktów w Biurze Związku

piątek, 13 marca 2020

UWAGA!

Ze względu na rozprzestrzenianie się epidemii koronawirusa, Biuro Związku Celowego Gmin MG-6 ogranicza kontakty osobiste z klientami do odwołania. Wszelkie sprawy należy załatwiać w innych dostępnych trybach komunikacji: poczta tradycyjna, poczta internetowa, rozmowa telefoniczna.

Sprawy wynikające z pism Związku wskazujących stawiennictwo osobiste należy wyjaśnić w trybach wskazanych w zdaniu poprzednim.

Przypominamy, że deklaracje o wysokości opłaty za gospodarowanie odpadami komunalnymi można pobrać z naszej strony internetowej pod linkiem https://www.zcg.net.pl/cms/file/3176. Deklaracje należy wypełnić, podpisać i dostarczyć pocztą tradycyjną, elektroniczną lub do specjalnego pojemnika na korespondencję ustawionego przed wejściem do biura Związku. Jeżeli posiadasz elektroniczny podpis kwalifikowany lub profil zaufany, złóż deklarację za pomocą elektronicznej skrzynki podawczej ePUAP.

UWAGA!! Kto  ma złożoną deklarację na gromadzenie odpadów w sposób selektywny i nie zamierza skorzystać z ulgi za kompostownik, to nie ma obowiązku zmiany deklaracji.

Deklaracje muszą złożyć wszyscy, którzy do tej pory nie segregowali odpadów oraz Ci, którzy zamierzają skorzystać z ulgi za kompostowanie odpadów komunalnych w przydomowym kompostowniku (ulga wynosi 5 zł od gospodarstwa domowego).

Obsługa klienta odbywa się za pomocą środków komunikacji:  

  1. elektronicznej:  mg6@zcg.net.pl, bok@zcg.net.pl,
  2. telefonicznej - sprawy związane z:
  • deklaracją (zmiana, ulga itp.)      95 7287 105
  • windykacją                                   95 7287 107
  • gospodarką wodno-ściekową    95 7287 109

Ponadto przypominamy, że wszelkie reklamacje zgłaszać można przez formularz kontaktowy zamieszczony na stronie www.zcg.net.pl  

Dziękujemy za wyrozumiałość, przepraszamy za utrudnienia.

Strefa klienta

BOK