ZCG MG-6

Lokalizacja

Od 1 lutego 2024 roku zaczną funkcjonować PSZOKi w Gorzowie Wlkp. (ul. Małyszyńska i  Fieldorfa Nila) oraz w Deszcznie,  natomiast  PSZOKi w Gminie Bogdaniec (miejscowość Łupowo) oraz w Gminie Kłodawa (miejscowość Różanki) ruszą w sobotę 3 lutego br.

Na pełne funkcjonowanie PSZOKów w gminie Santok (miejscowość Gralewo) i gminie Lubiszyn przyjdzie nam chwilę poczekać, ze względu na problemy kadrowe i techniczne, z którymi staramy się jak najszybciej uporać. Dlatego mieszkańców tych gmin prosimy o cierpliwość wskazując, że mają możliwość dostarczenia swoich odpadów do najbliżej położonych PSZOKów (np. Gorzów i Różanki). 

Adresy i telefony kontaktowe do PSZOKów:

 

Właściciel nieruchomości może, ale nie musi korzystać z PSZOKu, który jest położony najbliżej jego nieruchomości. Jesli nie odpowiadają mu dni, bądź godziny urzędowania najbliższego Punktu, może skorzystać z dowolnego PSZOKu zlokalizowanego na terenie działania Związku Celowego Gmin MG-6. 

 

Odległości od poszczególnych PSZOKów.

 

Nadal będzie czynny Punkt Zbierania Zużytego Sprzętu Elektrycznego i Elektronicznego oraz zużytych baterii i akumulatorów, mieszczący się przy ul. Teatralnej 49 w Gorzowie Wielkopolskim (teren INNEKO Sp. z o. o.)
 

Strefa klienta

BOK