ZCG MG-6

„Jestem, myślę, segreguję - kampania edukacyjna Związku Celowego Gmin MG-6”

środa, 29 maja 2019

   

„Jestem, myślę, segreguję - kampania edukacyjna Związku Celowego Gmin MG-6”

 

    Związek Celowy Gmin MG-6 już od miesiąca realizuje zadanie pn.: „Jestem, myślę, segreguję - kampania edukacyjna Związku Celowego Gmin MG-6”, dofinansowane ze środków Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Zielonej Górze. W jego ramach, na obszarze Gorzowa Wielkopolskiego, Bogdańca, Deszczna, Kłodawy, Lubiszyna i Santoka odbędą  się:  szkolenia dla mieszkańców, prelekcje dla dzieci w przedszkolach, plenery ekologiczne w ramach wydarzeń gminnych, a także konkursy z cennymi nagrodami. Do uczniów szkół podstawowych i średnich trafiają już materiały informacyjne dotyczące zasad i systemu gospodarowania odpadami komunalnymi.

    Do tej pory edukowaliśmy mieszkańców podczas akcji Wymień odpady na kulturalne wypady oraz Święta Ulicy Teatralnej. W najbliższym czasie czyli w sobotę 01.06. 2019 r.  będziemy na Państwa czekać w Racławiu podczas IV Towarzyskich Zawodów Jeździeckich w Skokach Przez Przeszkody, a już dziś zachęcamy do udziału w Olimpiadzie Ekologicznej, która odbędzie się 07.06.2019 r. (szczegóły na plakacie oraz regulaminie).

Więcej informacji na temat naszych działań edukacyjnych można uzyskać w poniżej zamieszczonym harmonogramie, zakładce http://www.zcg.net.pl/gospodarka-odpadami/jestem-mysle-segreguje--kampania-edukacyjna-zwiazku-celowego-gmin-mg6, pod nr telefonu 95 728 109 oraz na Fanpagu Jestem, myślę segreguję poświęconym kampanii.

 

 

Strefa klienta

BOK